Sponsor Bağlantılar
Reklam Alanı

kara para aşk

 

Kara Para Aşk 2. bölüm neler olacak ? Tahmin olarak yürütebildiğimiz bazı hususlar yer alıyor. Elif’ in çaresizliği daha önce hiç duymadığı bilmediği elmasları bulabilecek mi? Sorularına cevap istiyoruz. Fakat cevabı ilerleyen bölümlerde net olarak alacağız. Şimdilik tahmin yürütebiliriz. Öncelikle Kara para aşk dizisinin 1. bölümünün sonunda nasıl bitmişti hatırlayalım.

Elif telefonda ki adama Ömer’ den için sevgilim demiş ve dudağından öpmüştü. Fragmanlarda gördüğümüz kadarıyla da tahminlerimiz şu yönde öncelikle Ömer’ in elinden tutup oradan götürüyor. Ömer ne olduğunun farkına bile varmadan oradan uzaklaşıyorlar. Ömer ne oldu kimden kaçıyoruz sorularını yöneltse de Elif’ den herhangi bir cevap alamıyor. Elif çok çaresiz ya parayı yada elması bulmak zorunda hissediyor. Elif’ in neler yapacağını tam olarak kestiremesek de işin içinde olan ama Elif’ in bilmediği için yardım istemeye gittiği aile dostları olarak bildiği adam mı ekranlarda görüceğiz.

Elif’ e Ömer’ in yardım edeceğini düşünüyoruz. Ömer’ de kendi uğraşlarıyla bir yerlere varmaya çalışıyor. Fakat katil kim halen bilinmiyor. Katilin aile dostları olarak bildiğimiz adam diye düşünenler vardır. Fakat onun olmadığını düşünüyoruz. Elmasları almadan neden öldürelim yanıtını veriyorlar. Ve dikkatlerden kaçmayan bir sahneyi de unutmuyoruz ki Tayyar’ ın adamlarından birini gözden kaçırdığı için vurduğunu hatırlıyoruz.
Elif’ in babası ve Ömer’ in sevgilisinin orada birlikte bulunmasının sebeplerinden biri olarak düşündüğümüz elmasların olduğunu sanıyorum. Fakat elmasların da Sibel’ in yani Ömer’ in sevgilisinin evinde olduğunu düşünüyorum. Elif bütün sorunlardan nasıl kurtulacak. Elmasları yada parayı bulabilecek mi? Ömer cinayeti çözümleyecek mi ? Neler olacak tam anlamıyla emin olmak için fragmanları takip edeceğiz.
Sizlere en yeni bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Neler olacak? Sorularına tahminlerinizi yorum olarak bekliyoruz. Fragmanları yazının devamında izleyebilirsiniz.


Reklam Alanı
Etiketler:

Yorum bulunmamakta. »
Herhangibir yorumda bulunmak ister misiniz?