Sponsor Bağlantılar
Reklam Alanı
kara para aşk

kara para aşk

 

Kara Para Aşk 2. bölümde Elif gel benimle diyerek Ömer’ in elinden tutarak içeriye katar. Fakat Ömer ne olduğunu anlayamamış ve sana yardım edebilirim dedi. Elif ise sana hiç bir şey açıklamayacağım dedi. Sana yardım edeceğim dedi. Elif ise tamam diyerek sen içeriye geç ve çay iç geliyorum ben dedi. Ömer Elif’ i beklemeye devam ederken ortalığa da inceliyor. Bahar’ dan Sibel’ in adresini öğrenmesini istiyor Elif. Ömer daha fazla dayanamayıp oradan ayrılıyor. Elif’ i arıyor fakat holdingden ayrıldığını öğreniyor.
Karakolda ise cinayet araştırıyor. Ömer Arda’ yı arayarak yanıma gel çabuk diyor. Nilüfer ise ağlamaya hırpalanmaya devam ediyor. Nilüfer’ in telefonu çalıyor.annesi arıyor adamlardan biri alıyor telefonu ve kırıyor. Elif’ i arıyor annesi daha sonra Elif bahaneler uyduruyor.
Sibel’ in evine doğru ilerliyor. Markete girip çikolata falan alıyor ağlayarak yiyor.
Efgem adındaki şubeye geliyor ve hatıralarını tazeliyor. Ömer Elif! in yerini buluyor ve sesleniyor. Elif’ e polisi getiriyor. Yardım için ama Elif reddediyor. Yalanlar savuruyor Elif. Ömer ise her şey bu yüzden diyerek üzerine gidiyor. Gidelim diyor arkadaşları ama Ömer inanmıyor. Gidelim deyip çıkıyorlar.
Yemek yemeğe oturuyorlar hemen karşısına. Yalan söylediğine inanıyor.
Elif çıkıyor dükkanının dan Ömer ise arkasına takılıyor. Nilüfer ise alıp başka yere götürüyorlar. Elif Sibel’ i evine geliyor. Ömer ise arkasından geliyor. Kapıyı çalıyor. Sibel’ in arkadaşıyım diyerek içeriye giriyor.
Dua okunuyor içeride. Ömer ise dışarıda bekliyor. Annesi ağlıyor Sibel’ in Elif’ de üzgün görünüyor. Zerrin Elif’ in nerede olduğunu soruyor Bahar’ a. Elif’ e Ömer’ in yengesi bu Sibel’ in Ahmet denen adamla ne işi vardı sen bilirsin dedi. Sibel’ in annesi duydu ve bizim oralarda ölünün arkasından konuşulmaz diyerek cevap verdi.
Elif Sibel’ in odasına girdi. Elif oradan ayrılıyor. Kutu alıyor Elif oradan ama Ömer kutuyu oradan elinde görüyor ve ayrılıyor. Elif’ e soruyor anlat dinliyorum diyor.
Ömer arabaya binip uzaklaşıyor oradan ama Elif arkasından gitmeye devam ediyor. Çünkü kutu Ömer’ in elinde. Ömer’ in arabasının kapasını açıyor ve kutuyu ver söyleyeceğim diyor. Ve Elif anlatıyor..


Reklam Alanı
Etiketler:

Yorum bulunmamakta. »
Herhangibir yorumda bulunmak ister misiniz?