Sponsor Bağlantılar
Reklam Alanı
kara para aşk

kara para aşkKara Para Aşk 2. bölüm fragmanlarıyla bir çok ipucu verdi fakat tam anlamıyla neler olacak sorularına yanıt vermedi. Sizlere bölüm hakkında yorumlarımı aktaracağım. 2. bölümde Elif Ömer’ in elinden tutup uzaklaşmışlardı oradan Ömer neler olduğuna anlam verememişti. Elif elmasların devamını sormuştu fakat Ömer bilmediğini Sibel’ in evinde de bulduğunu söylemişti Elif’ e. Elif soluğu Sibel’ in evinde aldı. Fragmanda gördüğümüz üzere Sibel’ in annesi Elif’ e o adamla aralarında ne vardı sen arkadaşısın diye sordu.

Elif ise şaşırdı. cevap veremedi. Elif’ in amacı ise Sibel’ in odasına girmekti. Elmasları bulabilecek mi? Bu sorunun cevabı bilinmiyor. Fakat Elif elmasları bulsa bile bir işe yaramayacağı düşünülüyor çünkü Tayyar elmasların peşinde olmadığını söylemişti fragmanlarda.
Peki Tayyar neyin peşinde onlara aile dostu olarak yakın davranıyor. Neden arkalarından bir sürü plan yapıyor? Bilinmiyor ileri ki bölümlerde göreceğimizi umuyorum.
Fragmanlarda dikkat çeken bir sahne daha mevcut buda ailesiyle yakın arkadaşıyla Ömer’ in kavgaları. Ömer’ in yerine kendilerini koyup hareket edemiyorlar.
Bence oldukça saçma bir hareketle karşı karşıya Ömer. Ailesi den arkadaşlarından destek görmek yererine zararlarını dedikodularını duyuyor. Ömer’ in kabullenemediği inanmadığı tek şey Sibel’ in Elif’ in babasıyla hiç bir alakası yok.
O arabada gece ne işi var peki diye sorular geliyor akıllara fakat bilinmiyor ama benim düşüncemde Sibel’ i oraya başka bir olay getirdi ve bunun elmaslarla ilgisinin olduğunu düşünüyorum. Elif kardeşini kurtara bilecek mi? Kurtaracağını düşünüyorum fakat emin bir şey konuşamıyoruz.
Yorum olarak bunları düşünmekteyim. Sizlerde yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. En son en yeni bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.


Reklam Alanı
Etiketler:

Yorum bulunmamakta. »
Herhangibir yorumda bulunmak ister misiniz?