Sponsor Bağlantılar
Reklam Alanı
images (1)

images (1)Kara Para Aşk 2. bölüm 19 mart çarşamba günü yayınlanacak. Elif’ in birden bire Ömer’ i öpmesiyle ve elinden tutup götürmesiyle Ömer Elif’ in başında bir dert olduğunu anlayacaktır. Ömer’ in Elif’ e yardım teklifi etmesi beklenmekte olup Elif mecburiyetten bu teklife olumlu cevap verecektir.
Beraber bir şekilde Sibel ile Ahmet’ in gizemli cinayetini ayrıca elmasları bulma çabasına gireceklerdir. Elif Ömer’ in elinde ki elmasın Sibel’ in evinde bulduğunu söylemesiyle Elif’ in Sibel’ in evine koşması bir olmuştur.
Sibel’ in annesi Elif’ e yanındaki adam kim aralarında ne var diye soru yöneltmiş ve Elif’ in surat ifadesinde ki şaşkınlık artmıştır. Elmasları bulacağına inanıyorum fakat Tayyar’ ın istediğinin elmasların olmadığını dile getirmiştir.
Tayyar’ ın istediği elmas değil ise nedir?
Bu akıllarda soru işareti kalmasıyla birlikte Elif bunları başına getirenin Tayyar olmadığını bilmektedir. Acaba başına bunların gelmesine sebep olan Tayyar’ ın olduğunu öğrense nasıl bir tepki verir bilemiyoruz.
Sibel ile Ahmet’ i Tayyar öldürmediyse kim öldürdü. Buda ayrı bir soru işareti olarak kalmıştır kafamızda.
Ben şuna inanıyorum ki Elif ile Ömer Sibel ve Ahmet’ in cinayetlerinin peşine ortak olarak düşecek ve aralarında bir aşk oluşacaktır.
Aşk nasıl ilerler bilinmez ama zorlu ve çok engellerle karşılaşacağı kesindir. Gelişmelerde ise Ömer emliyette çalışmaktadır biliyoruz ki fakat işe geri dönemeyişi ile görevine son verilecek gibi duruyor ayrıca Elif de bildiğimiz gibi kardeşini kurtarma çabasındaydı.
Napıp edip kardeşini kurtaracaktır. Elif’ in başına gelenler kardeşini kurtardıktan sonra dahada artacaktır. İflas etmeleri de bunların cabası olacaktır. ;
Elif’ in düştüğü zor duruma ise Ömer yardım edecektir. Ömer’ in ise çevresinde kimse kalmayacaktır. En yakın arkadaşı ile kavga edeceklerdir. Daha fazla gelişmeleri yarın akşam 8.00 de öğreneceğiz.
karaparaaskizle.org olarak sizlere en yeni bilgileri sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.


Reklam Alanı
Etiketler:

Yorum bulunmamakta. »
Herhangibir yorumda bulunmak ister misiniz?