Sponsor Bağlantılar
Reklam Alanı

kara para aşk

Beklediğimiz Kara Para Aşk Dizisi 1. bölümü başlamıştır. Şuanda Ömer’ in Van’ da yolda birini takip ettiğini görüyoruz. Hava gök gürültülü. Bir operasyon olacak. Eve baskın yapılıyor. Takip ettiği adamın adı Fırat çocuklar nerede diye soruyor. Halıyı oynatıyor. Çocuklar yerin altında bağlı bir şekilde buluyor. Şuanda Ömer bir ödül alıyor. 1 aylık izinle de ödülünü plaketini taktim ediliyor. Şuanda Elif’ i görüyoruz. Yolda yürüyor. Bir taksiye biniyor. Oldukça mutlu görünüyor. Ömer bir bayanla sinemadan çıkıyor. Evet Ömer’ in sevgilisiymiş. Nişanı varmış. Elif ise elinde valizle Türkiye’ ye geldiğinde hava alanında karşılamış. Sigarayı bırakmamış olmasına kızıyor Ömer sevgilisine. Ömer’ in sevgilisinin annesi karşılıyor kapıda. Hep beraber oturuyorlar. Fakat Ömer çok durmuyor hemen kalkıyor.

Elif ise arkadaşıyla birlikte doğum gününü kutluyorlar lüks bir yerde. Elif’ e bir sürpriz hazırlanmış çocukluğunu gösteriyorlar. Elif sevinçten göz yaşlarına boğuluyor. Ömer ise karakola gidiyor. Dikkatini çekiyor panodaki fotoğraflar. Ve bu cinayetleri aynı kişi işlemiş diyor yanındaki adama. Elif’ in ise sürpriz doğum günü partisi devam ediyor. Bütün arkadaşları ailesi hepsi sürpriz yapıyorlar. Pasta kesiliyor, sarılıyorlar. Teşekkür ediyor ailesine Elif. Ömer ise İstanbul’ da ailesinin arkadaşlarının yanına gelmiş bu arada. Karakolda yemek yiyorlar arkadaşlarıyla. Elif eğlencesine devam ediyor. Elif babası tarafından çok takdir ediliyor. Ömer arkadaşlarıyla ev bakıyor evleneceği için. Bir cinayet haberi geliyor arkadaşı Ömer’ de geliyor. Elif’ in babasının cesedini görüyorlar. Arabanın içinde Sibel ile birlikte Elif’ in babası ölmüşler. Ömer şaşkın kendine gelemiyor bir müddet. Baka kalıyor oracıkta. Gözlerinden yaş damlıyor. Ömer çıldırıyor bakıyor yanına gidip ağlıyor. Ambulans geliyor. Hüseyin adında bir adama telefon ediliyor ve geliyor hemen Ömer’ le konuşuyor.

Bulacağız diyor kim yapmış hepsini bulacağız. Ayrıntılarını istiyor Hüseyin polislerden. Sabah oluyor. Elif uyanıyor ve denize bakan evlerinin camından bakıyor. Kapıda yabancı adamlar emliyet müdürlüğünden geliyorlar. Bu sabah ölmüş olduğunu söylüyorlar. Elif şaşkın kalakalıyor. Devamını yazının hemen altından izleyebilirsiniz.


Reklam Alanı
Etiketler:

Yorum bulunmamakta. »
Herhangibir yorumda bulunmak ister misiniz?